Startovní listina

V případě nesrovnalostí nás kontaktujte na info@runfest.cz

Některé platby nebyly spárovány z důvodu neuvedení variabilního symbolu nebo špatně uvedeného jména v poznámce. 

JMÉNOPŘÍJMENÍROKKATEGORIEM/ŽZÁVODTÝMPLATBA
1RadekArtim1970Bmužzávod 5KmBK Ludgeřoviceuhrazeno
2PavlínaArtimová1974Hženazávod 5KmBK Ludgeřoviceuhrazeno
3MarcelaBalnerová1974Hženazávod 5Km uhrazeno
4GabrielaBedrlíková1980Gženazávod 5KmZamakejsiuhrazeno
5LenkaBěhunčíková1981Gženazávod 5Km uhrazeno
6DavidBeil1989Amužzávod 5KmHoralové z M.M. Ryuuhrazeno
7ZuzanaBílková1979Gženazávod 5Km uhrazeno
8VáclavBrožek1988Amužzávod 5KmZaBeeruhrazeno
9RadekBubeník1971Bmužzávod 5Km uhrazeno
10MartinBukovan1989Amužzávod 5Km uhrazeno
11KamilBurns1988Amužzávod 5Km uhrazeno
12MartynaCieślar1996Fženazávod 5Km Není spárováno
13ReginaCzakóová1976Gženazávod 5Km uhrazeno
14PavlaČerbáková1900chybí rokženazávod 5Km Není spárováno
15MarkétaČerníková1996Fženazávod 5KmHorákové z M.M.Ryuuhrazeno
16HanaDodová1990Fženazávod 5KmDodiuhrazeno
17HanaDolasová1989Fženazávod 5Km uhrazeno
18OndřejDominik1977Bmužzávod 5KmMK Seitl Ostravauhrazeno
19MagdalénaDrastichová1984Gženazávod 5KmMK Seitl Ostravauhrazeno
20MartinaDrymlová1996Fženazávod 5KmAvokádo týmuhrazeno
21DusanĎurajka1981Amužzávod 5KmDarkoviceuhrazeno
22RudolfDvořáček1973Bmužzávod 5KmBo crossfituhrazeno
23EvaDyntarová1979Gženazávod 5KmProstě Běž Ostravauhrazeno
24FrantišekFabík1978Bmužzávod 5Km uhrazeno
25AdélaFajová1993Fženazávod 5Km Není spárováno
26NelaFianová1994Fženazávod 5KmBO crossfitNení spárováno
27VeronikaFigielová1984Gženazávod 5Km uhrazeno
28KarinaFuková1980Gženazávod 5Km uhrazeno
29JiříGalia1987Amužzávod 5KmOstravauhrazeno
30IngeGaliová1980Gženazávod 5KmStg Karvináuhrazeno
31MiroslavGavlák1984Amužzávod 5Km uhrazeno
32NatálieHoňková1900chybí rokženazávod 5Km uhrazeno
33IvanaHorčičáková1969Hženazávod 5KmProstě běžuhrazeno
34JitkaHrazděrová1975Gženazávod 5Km uhrazeno
35PavelHudeczek1967Cmužzávod 5KmBK Ludgeřoviceuhrazeno
36HonzaHutín1978Bmužzávod 5KmHoralové z M.M.RYUNení spárováno
37JakubHuvar2002Amužzávod 5KmGyohavluhrazeno
38AlenaChodilíková1991Fženazávod 5KmŠanci v běhuNení spárováno
39PavlínaChojnová1985Fženazávod 5KmKarvináuhrazeno
40LenkaJaklová1974Hženazávod 5KmProstě běž Ostrava!Není spárováno
41SebastianJarosz1995Amužzávod 5KmSiemianowice i Przyjaciele BiegająNení spárováno
42MichaelaJastřemská1978Gženazávod 5Km uhrazeno
43KláraJílková2002Fženazávod 5KmGyohavlNení spárováno
44TomášJirout1986Amužzávod 5Km uhrazeno
45HanaJurajdová1993Fženazávod 5Km Není spárováno
46KatarzynaJuroszek Dušek1974Hženazávod 5Km uhrazeno
47AlexanderKadár1986Amužzávod 5Km uhrazeno
48KateřinaKadárová2005Fženazávod 5Km uhrazeno
49VlastimilKachtík1968Cmužzávod 5KmeSVS.CZ Teamuhrazeno
50SabinaKalusová1994Fženazávod 5KmTy a Jáuhrazeno
51TomášKaluža2000Amužzávod 5KmGyohavluhrazeno
52SoňaKantorová1966Hženazávod 5Km Není spárováno
53MarkétaKašná1983Gženazávod 5Km uhrazeno
54RomanaKatzová1987Fženazávod 5KmHavířovNení spárováno
55JanaKilarova1973Hženazávod 5Km uhrazeno
56BarboraKlimošova1982Gženazávod 5KmBěžec+teamNení spárováno
57TomášKnap2000Amužzávod 5KmGyohavlNení spárováno
58PetraKovalčíková1994Fženazávod 5KmSDH Hukoviceuhrazeno
59JaroslavKozelský2004Amužzávod 5Km uhrazeno
60RadekKozelský1972Bmužzávod 5Km uhrazeno
61IvaKrainová1978Gženazávod 5KmŠneci v běhuNení spárováno
62ArturKral1979Bmužzávod 5KmMont Blanc 2019Není spárováno
63IsabelaKrestová2001Fženazávod 5KmGyohavlNení spárováno
64PavlaKrischková1990Fženazávod 5KmBílovecuhrazeno
65VeronikaKrůzová2006Fženazávod 5Km uhrazeno
66BohuslavaKrůzová1978Gženazávod 5Km uhrazeno
67LukaszKrysta1985Amužzávod 5Km Není spárováno
68MarkétaKřížková1994Fženazávod 5KmChromá 100nožkaNení spárováno
69TomášKubačák1984Amužzávod 5KmOstraviceuhrazeno
70ZuzanaKubiciusová1983Gženazávod 5KmKarvináuhrazeno
71KarinKuráková1974Hženazávod 5Km uhrazeno
72KristiánLecián1997Amužzávod 5KmHoralové z M.M.Ryuuhrazeno
73StanislavaLehnertová1985Fženazávod 5Km uhrazeno
74ZuzanaLippová1986Fženazávod 5KmSK Černé plíceuhrazeno
75MarcelaMakovcová1977Gženazávod 5Km Není spárováno
76MartinaMališová1978Gženazávod 5Km uhrazeno
77LucieMatlochová1973Bmužzávod 5Km uhrazeno
78VanesaMelicharová1991Fženazávod 5Km uhrazeno
79KarolinaMendlova1990Fženazávod 5KmHaviřovNení spárováno
80MartinaMetzová1971Hženazávod 5KmMK Seitl Ostravauhrazeno
81tomášmíča1969Cmužzávod 5KmMattoni Freerunuhrazeno
82MirekMička1970Bmužzávod 5KmŠneci v běhuNení spárováno
83JanMiškev1990Amužzávod 5KmFCBNení spárováno
84MonikaMotyčková1900chybí rokženazávod 5Km uhrazeno
85DavidNavrátil1989Amužzávod 5Km uhrazeno
86AntonieNováková1997Fženazávod 5KmHoralové z M.M. Ryuuhrazeno
87HynekOndráček1973Bmužzávod 5KmJa&Tyuhrazeno
88IvanaOsičková1993Fženazávod 5Km uhrazeno
89MarekPastrňák1985Amužzávod 5Km uhrazeno
90JitkaPavlíková1975Gženazávod 5Km uhrazeno
91MartinPech1980Amužzávod 5Km uhrazeno
92LuciePechová1981Gženazávod 5Km uhrazeno
93KateřinaPejznochová1974Bmužzávod 5Km uhrazeno
94MartinPientka1969Cmužzávod 5KmBK Ludgeřoviceuhrazeno
95EliškaPijanowská1900chybí rokženazávod 5Km Není spárováno
96PavelPíša1983Amužzávod 5Km uhrazeno
97NikolPodešvova1999Fženazávod 5KmM.M.Ryuuhrazeno
98JanaPolášková1973Hženazávod 5Km uhrazeno
99JakubPospíšil2008Amužzávod 5KmOstravauhrazeno
100OtmarPospíšil1974Bmužzávod 5KmMK Seitl Ostravauhrazeno
101VáclavProcházka1945Emužzávod 5KmMK Seitl Ostravauhrazeno
102MartinPrusek1983Amužzávod 5KmMK Seitluhrazeno
103TomášPřikryl1975Bmužzávod 5Km uhrazeno
104LuciePustková1994Fženazávod 5Km uhrazeno
105DagmarPyšová1970Hženazávod 5Km uhrazeno
106KateřinaRadoňová1984Gženazávod 5KmGiroMiouhrazeno
107VojtěchRajdus1987Amužzávod 5Km uhrazeno
108PetrReček1976Bmužzávod 5KmSK Černé plíceuhrazeno
109IvanaRečková1974Hženazávod 5Km uhrazeno
110LenkaRehackova1991Fženazávod 5KmBo crossfitNení spárováno
111ZuzanaRehakova1992Fženazávod 5Km uhrazeno
112LukášRežňák1987Amužzávod 5Km uhrazeno
113IlonaRiedlová1973Hženazávod 5Km uhrazeno
114PřemyslRygel1979Bmužzávod 5KmDěhylovuhrazeno
115MarieSadowska1981Gženazávod 5KmJÁ A KAČAuhrazeno
116FilipSamlík2001Amužzávod 5KmGyohavluhrazeno
117KláraSikorová2019Fženazávod 5KmBO crossfituhrazeno
118KateřinaSmutná1980Gženazávod 5KmJÁ A MAJKAuhrazeno
119JakubSobek1900chybí rokmužzávod 5KmBK Ludgeřoviceuhrazeno
120AlenaSobková1900chybí rokženazávod 5KmBK Ludgeřoviceuhrazeno
121MarcinSolik1995Amužzávod 5KmSiemianowice i Przyjaciele BiegająNení spárováno
122ivasotornikovj1964Hženazávod 5Km Není spárováno
123AndreaSoučková1975Gženazávod 5Km uhrazeno
124ChristopherStokes2001Amužzávod 5Km uhrazeno
125LucieStokesová1978Gženazávod 5Km uhrazeno
126MartinaSvobodova1994Fženazávod 5Km uhrazeno
127IvaSýkorová1983Gženazávod 5KmMK Seitluhrazeno
128DamianSzczucki1981Amužzávod 5KmMagna Formpol Running TeamNení spárováno
129MonikaŠefránková1975Gženazávod 5Km uhrazeno
130KarelŠilhán1900chybí rokmužzávod 5Km uhrazeno
131DanŠindelek1965Cmužzávod 5KmMK Seitl Ostravauhrazeno
132IvanaŠindlerová1900chybí rokženazávod 5Km uhrazeno
133JosefŠlahař1987Amužzávod 5Km uhrazeno
134DavidŠtěrba1992Amužzávod 5Km Není spárováno
135MarkétaŠťukavcová1989Fženazávod 5Km uhrazeno
136PetraŠugárková1974Hženazávod 5KmBo crossfituhrazeno
137JiříŠvrček1953Dmužzávod 5KmOstravauhrazeno
138Jan AdamTarana1999Amužzávod 5KmMattoni Freerun Frýdek-MístekNení spárováno
139TomášTekelík2001Amužzávod 5Km uhrazeno
140JaroslavTekelík1969Cmužzávod 5Km uhrazeno
141Marceltison2019Amužzávod 5KmMT Fitness1Není spárováno
142JiříTkáč1999Amužzávod 5KmHoralové z M.M. Ryuuhrazeno
143RenataTobolova1983Gženazávod 5Km uhrazeno
144RomanTomášek1978Bmužzávod 5Km uhrazeno
145GabrielaTomáškova2008Fženazávod 5Km uhrazeno
146IvonaTrojková1979Gženazávod 5KmŠneci v běhuuhrazeno
147VlastimilUnger1974Bmužzávod 5Km uhrazeno
148JanVáclavík2005Amužzávod 5Km uhrazeno
149MiroslavValošek1900chybí rokmužzávod 5Km uhrazeno
150TomášVěnsek1993Amužzávod 5KmŠtefko Running Teamuhrazeno
151MartinaViktorová1995Fženazávod 5KmAvokádo týmuhrazeno
152TomášVilč1982Amužzávod 5KmSIEMENS RUNuhrazeno
153MarekVítovec1995Amužzávod 5Km uhrazeno
154FilipVojkovský1996Amužzávod 5KmKaňoviceuhrazeno
155LucieVozna1974Hženazávod 5Km Není spárováno
156MartinWalder1983Amužzávod 5KmRozběháme Rychvalduhrazeno
157MarianZádrapa2005Amužzávod 5KmGyohavluhrazeno
158KarolínaZajícová2002Fženazávod 5KmGyohavluhrazeno
159MagdalénaZajícová2002Fženazávod 5KmGyohavluhrazeno
160PetrZajíček1970Bmužzávod 5KmPorubauhrazeno
161MartinZdražil1974Bmužzávod 5Km uhrazeno
162DanielZvolánek1900chybí rokmužzávod 5KmZVOLDA TEAMuhrazeno
163SimonaZvolánková1900chybí rokženazávod 5KmZVOLDA TEAMNení spárováno
164LenkaRabárová1992Fženazávod 5KmSlepičáciuhrazeno
165PavelKaderka1988mužzávod 5KmSlepičáciuhrazeno
166PetrPospíšil1979Bmužzávod 5Km uhrazeno