Charita

Jak můžete přispět?

Máte dvě možnosti. Můžete se zaregistrovat na charitativní BĚH PRO…, jehož celé startovné rozdělíme mezi jednotlivé příběhy. Minimální výše stratovného je 250,- Kč, ale můžete samozřejmě přispět i vyšší částkou.

Druhou možností je, že se zaregistrujete na jakýkoliv jiný běh na Kilpi RunFestu a při registraci zaškrtnete políčka s příspěvkem na charitu.

 

Příběh Terezky

Terezka se narodila 4.9.2001 v Ostravě-Zábřehu s krásnými mírami miminka. Byla dlouho očekávaným dítětem, přišla na svět po několika letech „pokusů“ a marného boje otěhotnět (narozena po IVF). Průběh těhotenství a porodu byl celkem komplikovaný. I přes její míry se už od začátku objevily zdravotní potíže, které se postupem času stupňovaly, ve 4. měsících bojovala o život a své místečko si nakonec vybojovala. V jednom roce věku ji byla přiřknuta diagnóza Dětské mozkové obrny s centrálním hypotonickým syndromem a k tomu měla další zdravotní komplikace.

Přečíst více…

RunFest 2017 = 42.000,- Kč

Na 2. ročníku CRAFT RunFest Ostrava jsme díky Vám charitativně vybrali 42.000,- Kč, které jsme rozdělili Marušce a Milanovi. Děkujeme!!!

Pomáhat má smysl.

Charita na Kilpi RunFestu 2016

Už na prvím ročníku Kilpi RunFestu jsme se rozhodli pomoci potřebným. Proto jedním ze závodů byl charitativní BĚH PRO… Loni jsme věnovali 18.500,- Kč základní škole, která pracuje s handicapovanými dětmi.

Na 2. ročníku jsme se rozhodli podpořit konkrétní děti, které se bez pomoci ostatních neobejdou.