Charita

Jak můžete přispět?

Máte dvě možnosti. Můžete se zaregistrovat na charitativní BĚH PRO…, jehož celé startovné rozdělíme mezi jednotlivé příběhy. Minimální výše stratovného je 250,- Kč, ale můžete samozřejmě přispět i vyšší částkou.

Druhou možností je, že se zaregistrujete na jakýkoliv jiný běh na RunFestu a při registraci zaškrtnete políčka s příspěvkem na charitu.

 

Příběh Terezky

Terezka se narodila 4.9.2001 v Ostravě-Zábřehu s krásnými mírami miminka. Byla dlouho očekávaným dítětem, přišla na svět po několika letech „pokusů“ a marného boje otěhotnět (narozena po IVF). Průběh těhotenství a porodu byl celkem komplikovaný. I přes její míry se už od začátku objevily zdravotní potíže, které se postupem času stupňovaly, ve 4. měsících bojovala o život a své místečko si nakonec vybojovala. V jednom roce věku ji byla přiřknuta diagnóza Dětské mozkové obrny s centrálním hypotonickým syndromem a k tomu měla další zdravotní komplikace.

Přečíst více…

RunFest 2017 = 42.000,- Kč

Na 2. ročníku CRAFT RunFest Ostrava jsme díky Vám charitativně vybrali 42.000,- Kč, které jsme rozdělili Marušce a Milanovi. Děkujeme!!!

Pomáhat má smysl.

Charita na RunFestu 2016

Už na prvím ročníku RunFestu jsme se rozhodli pomoci potřebným. Proto jedním ze závodů byl charitativní BĚH PRO… Loni jsme věnovali 18.500,- Kč základní škole, která pracuje s handicapovanými dětmi.

Na 2. ročníku jsme se rozhodli podpořit konkrétní děti, které se bez pomoci ostatních neobejdou.