Běžecká trička Kilpi RUNFEST aneb zaběhněte si stylově až do New Yorku!

Běžecká Kilpi RUNFEST trička, která jste si vytvořili Vy, samotní běžci! + ledvinka jako dárek
 
Letos jsme si pro vás připravili pár zajímavých novinek! Poprvé jste se mohli podílet na výběru barvy závodního trička Kilpi RUNFEST. To ale není vše! Každý účastník závodu obdrží sportovní dárek – ledvinku Kilpi. To už za to stojí, co říkáte? 🙂
Zeptali jsme se Vás, účastníků běžeckého závodu Kilpi RUNFEST, jakou barvu trička byste si přáli. Mile jste nás překvapili svými nápady. Navrhovali jste neónové barvičky, bílou, modrou, černou atd. Padly i zajímavé, originální komentáře jako běžet v průsvitné záclonovině, což nás inspirovalo a zároveň pobavilo 🙂 Nakonec jsme se ale rozhodli pro střídmější variantu, a to černou, na které pěkně vynikne originální logo našeho závodu! Věříme, že to bude barva vítězů, protože každý, kdo doběhne do cíle, je vlastně hrdinou – vítězem!
Jaká je cena Kilpi RUNFEST trička?
Běžecká Kilpi RUNFEST trička pořídíte v množstevní slevě za 1.680 Kč (6 kusů triček pro štafetu), jednotlivě potom za 350 Kč. Zvolit si můžete dámský nebo pánský střih a rozsah velikostí je od S do XL.
Z jakého materiálu jsou trička vyrobena?
Sportovní běžecké tričko je vyrobeno z velmi lehkého, příjemného a rychleschnoucího materiálu, doplněného o reflektivní potisky pro zvýšení vaší viditelnosti.
Poběžíte štafetu? Rádi byste závodili s logem vašeho týmu na tričku?
Dejte nám vědět, zajistíme pro vás potisk trička ZCELA ZDARMA (pouze při objednání balíčku 6 ks triček pro štafetu).
Kde si můžete trička objednat?
Objednávejte mailem: info@runfest.cz
Na tento e-mail se obraťte v případě jakýchkoli dotazů, je možné se domluvit na další slevy 🙂
Těšíme se na Vás! 
Tým Kilpi RUNFEST 🙂